16 | 02-09-2020 21:00 | Drs. Vijfje 9 | - | DWS Oosterpoort 1 | 0 - 9 |
01 | 07-09-2020 20:15 | Titan 1 | - | Futsal Marum 1 | 3 - 11 |
11-09-2020 20:55 | Borger 3, zvv | - | ONT/CHZ 1 | 4 - 4 | |
11-09-2020 21:00 | Madjoe 2 | - | Drs. Vijfje 9 | 5 - 2 | |
11-09-2020 21:00 | Drs. Vijfje 10 | - | Futsal Nw Buinen 1 | 1 - 2 | |
02 | 18-09-2020 19:00 | Drs. Vijfje 9 | - | Titan 1 | 1 - 7 |
18-09-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Drs. Vijfje 10 | 3 - 2 | |
18-09-2020 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Borger 3, zvv | 9 - 1 | |
18-09-2020 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | DWS Oosterpoort 1 | 5 - 4 | |
18-09-2020 21:30 | Potetos 1 | - | Real Cameradas 3 | 5 - 5 | |
18-09-2020 22:00 | REUZ 2 | - | Madjoe 2 | 6 - 4 | |
03 | 25-09-2020 20:00 | DWS Oosterpoort 1 | - | ONT/CHZ 1 | 5 - 1 |
25-09-2020 21:00 | Drs. Vijfje 10 | - | Futsal Marum 1 | 5 - 6 | |
25-09-2020 21:00 | Madjoe 2 | - | Real Cameradas 3 | 4 - 8 | |
25-09-2020 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Potetos 1 | 0 - 4 | |
04 | 02-10-2020 20:00 | Futsal Marum 1 | - | DWS Oosterpoort 1 | 5 - 5 |
02-10-2020 21:10 | Real Cameradas 3 | - | Titan 1 | 7 - 4 | |
02-10-2020 21:30 | Potetos 1 | - | Madjoe 2 | 5 - 1 | |
02-10-2020 22:00 | REUZ 2 | - | Borger 3, zvv | 5 - 0 | |
05 | 05-10-2020 20:15 | Titan 1 | - | Madjoe 2 | 9 - 3 |
09-10-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Potetos 1 | 1 - 1 | |
09-10-2020 20:00 | Borger 3, zvv | - | Real Cameradas 3 | - - - | |
09-10-2020 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
06 | 23-10-2020 20:00 | Futsal Marum 1 | - | ONT/CHZ 1 | - - - |
23-10-2020 20:00 | Potetos 1 | - | Titan 1 | - - - | |
23-10-2020 20:00 | Drs. Vijfje 9 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - | |
23-10-2020 21:00 | Real Cameradas 3 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - | |
07 | 30-10-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - |
30-10-2020 20:00 | Borger 3, zvv | - | Titan 1 | - - - | |
30-10-2020 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Potetos 1 | - - - | |
30-10-2020 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | REUZ 2 | - - - | |
30-10-2020 21:00 | DWS Oosterpoort 1 | - | Real Cameradas 3 | - - - | |
15 | 06-11-2020 19:55 | DWS Oosterpoort 1 | - | Futsal Marum 1 | - - - |
22 | 06-11-2020 20:00 | Borger 3, zvv | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - |
12 | 06-11-2020 21:00 | REUZ 2 | - | Real Cameradas 3 | - - - |
19 | 06-11-2020 21:00 | Drs. Vijfje 10 | - | Titan 1 | - - - |
20 | 06-11-2020 21:30 | Potetos 1 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - |
08 | 09-11-2020 20:15 | Titan 1 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - |
13-11-2020 19:00 | Madjoe 2 | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - | |
13-11-2020 20:00 | Drs. Vijfje 9 | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
13-11-2020 21:00 | Potetos 1 | - | Borger 3, zvv | - - - | |
13-11-2020 21:00 | Real Cameradas 3 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - | |
09 | 20-11-2020 19:00 | DWS Oosterpoort 1 | - | Titan 1 | - - - |
20-11-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Real Cameradas 3 | - - - | |
20-11-2020 20:00 | Futsal Marum 1 | - | REUZ 2 | - - - | |
20-11-2020 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Madjoe 2 | - - - | |
16 | 27-11-2020 19:55 | Madjoe 2 | - | Titan 1 | - - - |
19 | 27-11-2020 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - |
18 | 27-11-2020 21:00 | REUZ 2 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - |
10 | 30-11-2020 20:15 | Titan 1 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - |
04-12-2020 19:00 | Drs. Vijfje 10 | - | Potetos 1 | - - - | |
04-12-2020 20:55 | Borger 3, zvv | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - | |
04-12-2020 21:00 | REUZ 2 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - | |
04-12-2020 21:00 | Real Cameradas 3 | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
04-12-2020 22:00 | Madjoe 2 | - | ONT/CHZ 1 | - - - | |
11 | 11-12-2020 20:00 | Drs. Vijfje 9 | - | Real Cameradas 3 | - - - |
11-12-2020 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Madjoe 2 | - - - | |
11-12-2020 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Titan 1 | - - - | |
11-12-2020 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Borger 3, zvv | - - - | |
11-12-2020 21:30 | Potetos 1 | - | REUZ 2 | - - - | |
03 | 14-12-2020 20:15 | Titan 1 | - | REUZ 2 | - - - |
17 | 18-12-2020 20:00 | Borger 3, zvv | - | Madjoe 2 | - - - |
01 | 18-12-2020 20:50 | DWS Oosterpoort 1 | - | Potetos 1 | - - - |
18 | 18-12-2020 22:00 | Drs. Vijfje 9 | - | ONT/CHZ 1 | - - - |
20 | 08-01-2021 19:00 | Madjoe 2 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - |
13 | 08-01-2021 20:00 | Drs. Vijfje 10 | - | ONT/CHZ 1 | - - - |
01 | 08-01-2021 21:00 | Real Cameradas 3 | - | REUZ 2 | - - - |
13 | 11-01-2021 20:15 | Titan 1 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - |
15-01-2021 20:00 | Borger 3, zvv | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
15-01-2021 20:00 | Madjoe 2 | - | REUZ 2 | - - - | |
15-01-2021 21:00 | DWS Oosterpoort 1 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - | |
15-01-2021 21:00 | Real Cameradas 3 | - | Potetos 1 | - - - | |
12 | 22-01-2021 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Titan 1 | - - - |
22-01-2021 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Borger 3, zvv | - - - | |
22-01-2021 21:00 | Potetos 1 | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - | |
22-01-2021 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - | |
22-01-2021 21:00 | Drs. Vijfje 9 | - | Madjoe 2 | - - - | |
14 | 29-01-2021 20:00 | Potetos 1 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - |
29-01-2021 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - | |
29-01-2021 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - | |
29-01-2021 21:00 | Drs. Vijfje 9 | - | Borger 3, zvv | - - - | |
29-01-2021 21:00 | REUZ 2 | - | Titan 1 | - - - | |
29-01-2021 21:10 | Real Cameradas 3 | - | Madjoe 2 | - - - | |
15 | 01-02-2021 20:15 | Titan 1 | - | Real Cameradas 3 | - - - |
05-02-2021 20:00 | Madjoe 2 | - | Potetos 1 | - - - | |
05-02-2021 20:00 | Borger 3, zvv | - | REUZ 2 | - - - | |
05-02-2021 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | ONT/CHZ 1 | - - - | |
16 | 12-02-2021 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - |
12-02-2021 21:00 | Real Cameradas 3 | - | Borger 3, zvv | - - - | |
12-02-2021 22:00 | Potetos 1 | - | ONT/CHZ 1 | - - - | |
12-02-2021 22:00 | REUZ 2 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - | |
17 | 15-02-2021 20:15 | Titan 1 | - | Potetos 1 | - - - |
19-02-2021 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
19-02-2021 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - | |
19-02-2021 22:00 | DWS Oosterpoort 1 | - | REUZ 2 | - - - | |
26-02-2021 19:00 | Drs. Vijfje 10 | - | Real Cameradas 3 | - - - | |
08 | 26-02-2021 21:00 | REUZ 2 | - | ONT/CHZ 1 | - - - |
06 | 26-02-2021 21:45 | Madjoe 2 | - | Borger 3, zvv | - - - |
09 | 26-02-2021 21:45 | Drs. Vijfje 9 | - | Potetos 1 | - - - |
18 | 01-03-2021 20:15 | Titan 1 | - | Borger 3, zvv | - - - |
04 | 05-03-2021 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Futsal Nw Buinen 1 | - - - |
18 | 05-03-2021 20:00 | Madjoe 2 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - |
05-03-2021 21:00 | Real Cameradas 3 | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - | |
05-03-2021 21:00 | Potetos 1 | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
21 | 05-03-2021 21:00 | Drs. Vijfje 9 | - | REUZ 2 | - - - |
07 | 12-03-2021 20:50 | Drs. Vijfje 10 | - | Madjoe 2 | - - - |
03 | 12-03-2021 21:00 | Borger 3, zvv | - | Drs. Vijfje 9 | - - - |
06 | 12-03-2021 21:00 | REUZ 2 | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - |
19 | 19-03-2021 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | REUZ 2 | - - - |
19-03-2021 20:00 | Borger 3, zvv | - | Potetos 1 | - - - | |
19-03-2021 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Real Cameradas 3 | - - - | |
20 | 22-03-2021 20:15 | Titan 1 | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - |
26-03-2021 20:00 | Borger 3, zvv | - | Drs. Vijfje 10 | - - - | |
26-03-2021 21:00 | REUZ 2 | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
26-03-2021 21:00 | Real Cameradas 3 | - | ONT/CHZ 1 | - - - | |
05 | 02-04-2021 19:00 | Drs. Vijfje 10 | - | REUZ 2 | - - - |
02-04-2021 21:45 | DWS Oosterpoort 1 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - | |
15 | 09-04-2021 19:55 | Drs. Vijfje 10 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - |
19 | 09-04-2021 21:45 | DWS Oosterpoort 1 | - | Madjoe 2 | - - - |
21 | 16-04-2021 20:00 | Futsal Marum 1 | - | Real Cameradas 3 | - - - |
16-04-2021 20:00 | ONT/CHZ 1 | - | Madjoe 2 | - - - | |
16-04-2021 21:00 | Futsal Nw Buinen 1 | - | Titan 1 | - - - | |
16-04-2021 21:45 | Potetos 1 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - | |
22 | 19-04-2021 20:15 | Titan 1 | - | ONT/CHZ 1 | - - - |
23-04-2021 19:00 | Madjoe 2 | - | Futsal Marum 1 | - - - | |
23-04-2021 19:00 | Drs. Vijfje 10 | - | DWS Oosterpoort 1 | - - - | |
23-04-2021 21:00 | REUZ 2 | - | Potetos 1 | - - - | |
23-04-2021 21:00 | Real Cameradas 3 | - | Drs. Vijfje 9 | - - - | |
11 | 30-04-2021 19:00 | DWS Oosterpoort 1 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - |
04 | 07-05-2021 19:00 | Drs. Vijfje 9 | - | Drs. Vijfje 10 | - - - |
21 | 07-05-2021 19:55 | DWS Oosterpoort 1 | - | Borger 3, zvv | - - - |
09 | 14-05-2021 19:00 | Drs. Vijfje 10 | - | Borger 3, zvv | - - - |
15-06-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 6 | - | Blauw Wit '34 z1 | 10 - 3 | ||
01-06-2022 21:55 u | |||||
Drs. Vijfje 5 | - | ONT/CHZ 1 | 3 - 5 | ||
01-06-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 6 | - | Futsal Marum 1 | 5 - 10 | ||
31-05-2022 21:00 u | |||||
Balk 1 zv | - | Blauw Wit '34 z1 | 2 - 5 | ||
25-05-2022 20:05 u | |||||
Blauw Wit '34 z1 | - | ONT/CHZ 1 | 2 - 5 | ||
25-05-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 6 | - | Workum H2 zv | 3 - 2 | ||
24-05-2022 21:00 u | |||||
Balk 1 zv | - | Futsal Emmeloord 2 | 5 - 4 | ||
20-05-2022 22:00 u | |||||
Drs. Vijfje 4 | - | Futsal Emmeloord 2 | 5 - 9 | ||
20-05-2022 20:00 u | |||||
ONT/CHZ 1 | - | Drs. Vijfje 5 | 6 - 4 | ||
17-05-2022 20:00 u | |||||
Balk 2 zv | - | Workum H2 zv | 2 - 2 | ||
13-05-2022 20:30 u | |||||
Balk 2 zv | - | Drs. Vijfje 6 | 7 - 2 | ||
13-05-2022 20:00 u | |||||
Drs. Vijfje 4 | - | Futsal Marum 1 | 5 - 6 | ||
11-05-2022 21:00 u | |||||
Blauw Wit '34 z1 | - | Balk 2 zv | 3 - 1 | ||
11-05-2022 20:10 u | |||||
Futsal Emmeloord 2 | - | ONT/CHZ 1 | 6 - 1 | ||
06-05-2022 20:00 u | |||||
Futsal Marum 1 | - | ONT/CHZ 1 | 4 - 2 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: