Agendalijst

TOT EN MET 06-04-2020 ZIJN ALLE WEDSTRIJDEN AFGELAST Met de samenstelling van deze agenda is gebruik gemaakt van de gegevens zoals die bij aanvang van een seizoen door de diverse sportbonden is vastgesteld. Niettemin kan het gebeuren dat evenementen door diverse oorzaken niet doorgaan of verplaatst worden. SmelneSport aanvaard derhalve hiervoor geen aansprakelijkheid.
   
 
Evenement afbeelding Datum Wedstrijd/evenement Locatie Plaats Sport
sc Joure - ONB
09-04-2020, 19:00 u De Hege Simmerdijk Joure Voetbal
YOS 1 - ttv Drachten
10-04-2020, 20:00 u Dorpshuis´t nije fermidden Ysbrechtum Tafeltennis
Nagele - sc Boornbergum '80
11-04-2020, 14:30 u - - Voetbal
vc Drachten DS1 - SVW DS2
11-04-2020, 19:15 u Sporthal De Drait Drachten Volleybal
sc Boornbergum '80 - MKV'29
13-04-2020, 14:00 u De Kampslach Boornbergum Voetbal
15-04-2020, 19:30 u - - Squash
sc Boornbergum '80 - Joure
16-04-2020, 18:45 u De Kampslach Boornbergum Voetbal
ONB - Bakkeveen
16-04-2020, 19:00 u Fennepark Drachten Voetbal
vc Drachen HS1 - VCS HS2
16-04-2020, 19:15 u Sportcentrum Drachten Volleybal
ONT/CHZ - Leekster Eagles JO19
17-04-2020, 20:00 u Sportcentrum Drachten Zaalvoetbal
Reflex DS2 - vc Drachten DS1
17-04-2020, 20:30 u Reflex hal Kampen Volleybal
Avanti - Futsal Dragten
17-04-2020, 21:00 u it Gryn Stiens Zaalvoetbal
Drs Vijfje 2 - Drachtster Boys H1
17-04-2020, 21:00 u ACLO sportcentrum Groningen Zaalvoetbal
Ready 1 - ttv Drachten
18-04-2020, 14:00 u Gymzaal Piter Jelles Montessori Leeuwarden Tafeltennis
Drachtster Boys - PKC '83
18-04-2020, 14:30 u Drachtster Bos Drachten Voetbal
Veenhuizen - ONT
18-04-2020, 14:30 u Sportveld Veenhuizen Veenhuizen Voetbal
Rottevalle - Haulerwijk
18-04-2020, 14:30 u It Hagehiem Rottevalle Voetbal
EBC - sc Boornbergum '80
18-04-2020, 14:30 u - - Voetbal
TFS - Drogeham
18-04-2020, 14:30 u 't Trefpunt Drachtstercompagnie Voetbal
Esta D1 - DraGor D1
18-04-2020, 18:45 u Zwembad Aquarenabad Emmen Waterpolo
Graspiepers D1 - Meppel D1
19-04-2020, 12:45 u Sportlaan Drachten Hockey
sc Boornbergum '80 - Terschelling
19-04-2020, 14:00 u De Kampslach Boornbergum Voetbal
Blauwhuis - Houtigehage
19-04-2020, 14:00 u Sportpark Blauwhuis Blauwhuis Voetbal
LSC 1890 - Drachten
19-04-2020, 14:00 u Sportpark Leeuwarderweg Sneek Voetbal
ONB - Langweer
19-04-2020, 14:00 u Fennepark Drachten Voetbal
Uw/jouw sportevenement ook in de agenda: mail dan naar redactie @ smelnesport.nl

Colofon

Studio Smelne FM

De Singel 4

9203 XX Drachten

(0512) 543 993

E-mail:

smelne@smelnefm.nl

SmelneSport

redactie@smelnesport.nl

Volg SmelneSport

twitter logofb icon 325x325