Agendalijst

Met de samenstelling van deze agenda is gebruik gemaakt van de gegevens zoals die bij aanvang van een seizoen door de diverse sportbonden is vastgesteld. Niettemin kan het gebeuren dat evenementen door diverse oorzaken niet doorgaan of verplaatst worden. SmelneSport aanvaard derhalve hiervoor geen aansprakelijkheid.
   
 
Evenement afbeelding Datum Wedstrijd/evenement Locatie Plaats Sport
Buitenpost - Drachtster Boys
10-12-2019, 20:00 u Sportprk De Swadde Buitenpost Voetbal beker
Waterpoort Boys - Drachtster Boys H1
11-12-2019, 19:00 u Sneker Sporthal Sneek Zaalvoetbal
11-12-2019, 19:30 u Squash Fryslan Drachten Squash
Leeuwarder Zwaluwen - Drachten
11-12-2019, 19:30 u Sportpark Nijlan Leeuwarden Voetbal beker
Futsal Buitenpost - ONT/CHZ
11-12-2019, 20:00 u Sporthal De Houtmoune Buitenpost Zaalvoetbal
vc Drachten HS1 - Havot HS1
12-12-2019, 20:30 u Sportcentrum Drachten Volleybal
Stanfries DS1 - vc Drachten DS1
13-12-2019, 20:00 u Sporthal Utherne IJlst Volleybal
zvv Den Haag - Drachtster Boys/HR Piping
13-12-2019, 20:30 u Sporthal De Blinkerd Den Haag Zaalvoetbal
REUZ - Futsal Dragten
13-12-2019, 21:00 u Sporthal De Kamp Vries Zaalvoetbal
Diamant/De Leijen Toernooi
14-12-2019 - 21-12-2019 Snij Noord Hal Drachten Zaalvoetbal
De Groene Uilen DS3 - Penta DS1
14-12-2019, 12:15 u Willem-Alexander sportcentrum Groningen Basketbal
BC Drachten - Almere BV 4
14-12-2019, 12:30 u Sporthal De Drait Drachten Badminton
vv Groningen - Drachtster Boys
14-12-2019, 14:30 u Sportpark Het Noorden Groningen Voetbal
sc Leovardia - ONT
14-12-2019, 14:30 u Sportpark Kalverdijkje Leeuwarden Voetbal
Rottevalle - Rijperkerk
14-12-2019, 14:30 u It Hagehiem Rottevalle Voetbal
Green Lions HS1 - Penta HS1
14-12-2019, 16:00 u Waddenhal Harlingen Basketbal
Juventa - Quick'21/V&V
14-12-2019, 17:40 u - - Korfbal
DraGor D1 - Esta D1
14-12-2019, 19:00 u Zwembad De Welle Drachten Waterpolo
Nic. - kv Drachten/vd Wiel
14-12-2019, 20:00 u Alfa Sportcentrum Groningen Korfbal
kv TFS - Sparta
14-12-2019, 20:20 u Dunoard Houtigehage Korfbal
DraGor H1 - HZPC/Avena H1
14-12-2019, 21:00 u Zwembad De Welle Drachten Waterpolo
ONB - Terschelling
15-12-2019, 11:45 u Fennepark Drachten Voetbal
AKC - Wez Handich/DOW
15-12-2019, 13:00 u Sporthal Sluiskade Almelo Korfbal
Hardenberg - Graspiepers D
15-12-2019, 13:50 u - - Zaalhockey
sc Boornbergum '80 - Bolsward
15-12-2019, 14:00 u De Kampslach Boornbergum Voetbal
Uw/jouw sportevenement ook in de agenda: mail dan naar redactie @ smelnesport.nl

Colofon

Studio Smelne FM

De Singel 4

9203 XX Drachten

(0512) 543 993

E-mail:

smelne@smelnefm.nl

SmelneSport

redactie@smelnesport.nl

Volg SmelneSport

twitter logofb icon 325x325