01 | 07-04-2019 13:00 | Eagles H1 | - | Red Caps H2 | 21 - 9 |
07-04-2019 14:00 | Blue Socks H1 | - | Domstad Dodgers H2 | 8 - 19 | |
07-04-2019 14:00 | Drachten-Diamonds H1 | - | Hickory H1 | 29 - 1 | |
07-04-2019 14:30 | Bedrocks H1 | - | Nieuwegein Diamonds H1 | 9 - 22 | |
07-04-2019 14:30 | Arnhem Rhinos H1 | - | WSB H2 | 3 - 18 | |
02 | 13-04-2019 15:00 | Red Caps H2 | - | Blue Socks H1 | 12 - 6 |
14-04-2019 10:30 | WSB H2 | - | Eagles H1 | 25 - 20 | |
14-04-2019 12:30 | Hickory H1 | - | Hazenkamp H3 | 9 - 19 | |
14-04-2019 14:00 | Domstad Dodgers H2 | - | Drachten-Diamonds H1 | 3 - 5 | |
14-04-2019 15:00 | Nieuwegein Diamonds H1 | - | Arnhem Rhinos H1 | 26 - 7 | |
03 | 20-04-2019 15:30 | Hazenkamp H3 | - | Domstad Dodgers H2 | 15 - 7 |
21-04-2019 13:00 | Eagles H1 | - | Arnhem Rhinos H1 | 22 - 5 | |
21-04-2019 14:00 | Blue Socks H1 | - | WSB H2 | 18 - 8 | |
21-04-2019 14:00 | Drachten-Diamonds H1 | - | Red Caps H2 | 14 - 13 | |
11 | 28-04-2019 14:30 | Bedrocks H1 | - | Hazenkamp H3 | 5 - 14 |
04 | 04-05-2019 15:00 | Red Caps H2 | - | Hazenkamp H3 | 7 - 15 |
05-05-2019 10:30 | WSB H2 | - | Drachten-Diamonds H1 | 5 - 9 | |
05-05-2019 14:00 | Domstad Dodgers H2 | - | Bedrocks H1 | 12 - 6 | |
05-05-2019 14:30 | Arnhem Rhinos H1 | - | Blue Socks H1 | 14 - 23 | |
05-05-2019 15:00 | Nieuwegein Diamonds H1 | - | Eagles H1 | 10 - 5 | |
05 | 11-05-2019 15:30 | Hazenkamp H3 | - | WSB H2 | 17 - 1 |
12-05-2019 12:30 | Hickory H1 | - | Nieuwegein Diamonds H1 | 4 - 23 | |
12-05-2019 14:00 | Drachten-Diamonds H1 | - | Arnhem Rhinos H1 | 25 - 2 | |
12-05-2019 14:00 | Blue Socks H1 | - | Eagles H1 | 18 - 11 | |
06 | 19-05-2019 10:30 | WSB H2 | - | Bedrocks H1 | 11 - 13 |
19-05-2019 13:00 | Eagles H1 | - | Drachten-Diamonds H1 | 5 - 8 | |
19-05-2019 14:00 | Blue Socks H1 | - | Nieuwegein Diamonds H1 | 11 - 20 | |
19-05-2019 14:00 | Domstad Dodgers H2 | - | Hickory H1 | 27 - 5 | |
19-05-2019 14:30 | Arnhem Rhinos H1 | - | Hazenkamp H3 | 9 - 22 | |
07 | 25-05-2019 15:30 | Hazenkamp H3 | - | Eagles H1 | 15 - 1 |
26-05-2019 12:30 | Hickory H1 | - | Red Caps H2 | 9 - 30 | |
26-05-2019 14:00 | Drachten-Diamonds H1 | - | Blue Socks H1 | 18 - 6 | |
26-05-2019 14:30 | Arnhem Rhinos H1 | - | Bedrocks H1 | 7 - 18 | |
26-05-2019 15:00 | Nieuwegein Diamonds H1 | - | Domstad Dodgers H2 | 3 - 13 | |
05 | 30-05-2019 14:30 | Bedrocks H1 | - | Red Caps H2 | 13 - 3 |
08 | 02-06-2019 10:30 | WSB H2 | - | Hickory H1 | 23 - 25 |
02-06-2019 13:00 | Eagles H1 | - | Bedrocks H1 | 11 - 6 | |
02-06-2019 14:00 | Blue Socks H1 | - | Hazenkamp H3 | 14 - 14 | |
02-06-2019 15:00 | Nieuwegein Diamonds H1 | - | Drachten-Diamonds H1 | 12 - 11 | |
09 | 15-06-2019 11:45 | Red Caps H2 | - | Nieuwegein Diamonds H1 | 7 - 2 |
15-06-2019 15:30 | Hazenkamp H3 | - | Drachten-Diamonds H1 | 4 - 9 | |
16-06-2019 12:30 | Hickory H1 | - | Arnhem Rhinos H1 | 31 - 23 | |
16-06-2019 14:00 | Domstad Dodgers H2 | - | WSB H2 | 15 - 2 | |
16-06-2019 14:30 | Bedrocks H1 | - | Blue Socks H1 | 1 - 11 | |
10 | 22-06-2019 14:30 | Hazenkamp H3 | - | Nieuwegein Diamonds H1 | 7 - 17 |
23-06-2019 10:00 | WSB H2 | - | Red Caps H2 | 7 - 7 | |
23-06-2019 13:00 | Eagles H1 | - | Hickory H1 | 24 - 4 | |
23-06-2019 14:00 | Drachten-Diamonds H1 | - | Bedrocks H1 | 10 - 8 | |
23-06-2019 14:30 | Arnhem Rhinos H1 | - | Domstad Dodgers H2 | 7 - 28 | |
11 | 29-06-2019 15:00 | Red Caps H2 | - | Arnhem Rhinos H1 | - - - |
03 | 30-06-2019 14:30 | Bedrocks H1 | - | Hickory H1 | 16 - 14 |
11 | 07-07-2019 14:00 | Domstad Dodgers H2 | - | Eagles H1 | 12 - 5 |
08 | 13-07-2019 15:00 | Red Caps H2 | - | Domstad Dodgers H2 | 3 - 10 |
11 | 14-07-2019 12:30 | Hickory H1 | - | Blue Socks H1 | 17 - 16 |
14-07-2019 15:00 | Nieuwegein Diamonds H1 | - | WSB H2 | 12 - 2 |
11-10-2020 14:00 u | Centrals H1 | - | Drachten-Diamonds H1 | 8 - 8 | |
04-10-2020 14:30 u | Red Caps H1 | - | Centrals H1 | 3 - 6 | |
27-09-2020 14:00 u | Drachten-Diamonds H1 | - | Red Caps H1 | 9 - 8 | |
27-09-2020 13:00 u | Robur '58 H1 | - | Hazenkamp H3 | 1 - 13 | |
20-09-2020 15:00 u | Caribe H1 | - | Hazenkamp H3 | 19 - 6 | |
20-09-2020 13:00 u | Robur '58 H1 | - | Centrals H1 | 3 - 7 | |
13-09-2020 14:30 u | Red Caps H1 | - | Robur '58 H1 | 15 - 2 | |
13-09-2020 14:00 u | Drachten-Diamonds H1 | - | Hilversum Hurricanes H1 | 11 - 1 | |
13-09-2020 12:00 u | Centrals H1 | - | Caribe H1 | 7 - 6 | |
06-09-2020 13:00 u | Robur '58 H1 | - | Drachten-Diamonds H1 | 9 - 4 | Caribe H1 | - | Red Caps H1 | 10 - 9 |
05-09-2020 14:30 u | Hazenkamp H3 | - | Centrals H1 | 4 - 11 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: