01 | 22-09-2019 14:00 | Warga 1 | - | Harlingen 1 | 2 - 1 |
22-09-2019 14:00 | MKV '29 1 | - | Wilper Boys 1 De | 2 - 3 | |
22-09-2019 14:00 | Bakkeveen 1 | - | ONB 1 | 2 - 5 | |
22-09-2019 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 0 - 1 | |
22-09-2019 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Black Boys 1 | 3 - 1 | |
22-09-2019 14:30 | Langweer 1 | - | Nicator 1 | 2 - 3 | |
22-09-2019 14:30 | Terschelling 1 | - | Walden 1 De | 0 - 2 | |
02 | 29-09-2019 14:00 | Harlingen 1 | - | Bakkeveen 1 | 1 - 1 |
29-09-2019 14:00 | Walden 1 De | - | MKV '29 1 | 4 - 4 | |
29-09-2019 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Terschelling 1 | 4 - 2 | |
29-09-2019 14:30 | Nicator 1 | - | Bolsward 1 SC | 0 - 1 | |
03 | 06-10-2019 14:00 | MKV '29 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 0 - 2 |
06-10-2019 14:00 | Walden 1 De | - | Joure SC 1 zo | 5 - 0 | |
06-10-2019 14:00 | Warga 1 | - | Langweer 1 | 10 - 1 | |
06-10-2019 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Bakkeveen 1 | 3 - 1 | |
06-10-2019 14:00 | Nicator 1 | - | Black Boys 1 | 3 - 0 | |
06-10-2019 14:30 | Bolsward 1 SC | - | ONB 1 | 6 - 1 | |
06-10-2019 14:30 | Terschelling 1 | - | Harlingen 1 | 1 - 4 | |
04 | 13-10-2019 14:00 | Warga 1 | - | MKV '29 1 | 1 - 1 |
13-10-2019 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Nicator 1 | 3 - 2 | |
13-10-2019 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Bolsward 1 SC | 2 - 2 | |
13-10-2019 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Black Boys 1 | 3 - 0 | |
13-10-2019 14:00 | Harlingen 1 | - | Walden 1 De | 0 - 6 | |
05 | 20-10-2019 14:00 | Black Boys 1 | - | Harlingen 1 | 5 - 3 |
20-10-2019 14:00 | Walden 1 De | - | ONB 1 | 2 - 3 | |
20-10-2019 14:00 | MKV '29 1 | - | Joure SC 1 zo | 5 - 1 | |
20-10-2019 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Langweer 1 | 3 - 0 | |
20-10-2019 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Warga 1 | 2 - 0 | |
20-10-2019 14:30 | Terschelling 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 0 - 1 | |
20-10-2019 14:30 | Nicator 1 | - | Bakkeveen 1 | 3 - 2 | |
06 | 27-10-2019 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Black Boys 1 | 2 - 2 |
27-10-2019 14:00 | ONB 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 0 - 3 | |
27-10-2019 14:00 | Harlingen 1 | - | Nicator 1 | 2 - 2 | |
27-10-2019 14:00 | Warga 1 | - | Terschelling 1 | 3 - 1 | |
27-10-2019 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Wilper Boys 1 De | 1 - 7 | |
27-10-2019 14:30 | Langweer 1 | - | Walden 1 De | 4 - 2 | |
27-10-2019 14:30 | Bolsward 1 SC | - | MKV '29 1 | 1 - 2 | |
07 | 03-11-2019 14:00 | Walden 1 De | - | Bolsward 1 SC | 4 - 0 |
03-11-2019 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Warga 1 | 1 - 0 | |
03-11-2019 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Harlingen 1 | 2 - 1 | |
03-11-2019 14:00 | Black Boys 1 | - | Joure SC 1 zo | 3 - 6 | |
03-11-2019 14:00 | MKV '29 1 | - | Langweer 1 | 4 - 2 | |
03-11-2019 14:30 | Nicator 1 | - | ONB 1 | 2 - 0 | |
08 | 10-11-2019 14:00 | Black Boys 1 | - | Wilper Boys 1 De | 1 - 2 |
10-11-2019 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Nicator 1 | 2 - 0 | |
10-11-2019 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Terschelling 1 | 1 - 4 | |
10-11-2019 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Walden 1 De | 2 - 1 | |
10-11-2019 14:00 | ONB 1 | - | Warga 1 | 2 - 1 | |
10-11-2019 14:00 | Harlingen 1 | - | MKV '29 1 | 0 - 3 | |
10-11-2019 14:30 | Langweer 1 | - | Bolsward 1 SC | 1 - 4 | |
02 | 17-11-2019 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Langweer 1 | 3 - 2 |
17-11-2019 14:00 | Black Boys 1 | - | Warga 1 | 2 - 2 | |
09 | 24-11-2019 14:00 | Warga 1 | - | Bakkeveen 1 | 0 - 4 |
24-11-2019 14:00 | ONB 1 | - | Black Boys 1 | 0 - 3 | |
24-11-2019 14:00 | MKV '29 1 | - | Terschelling 1 | 2 - 1 | |
24-11-2019 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Nicator 1 | 3 - 1 | |
24-11-2019 14:00 | Walden 1 De | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 0 - 0 | |
24-11-2019 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Harlingen 1 | 4 - 2 | |
24-11-2019 14:30 | Langweer 1 | - | Joure SC 1 zo | 0 - 2 | |
10 | 01-12-2019 14:00 | Black Boys 1 | - | Langweer 1 | 2 - 1 |
01-12-2019 14:00 | Bakkeveen 1 | - | MKV '29 1 | 2 - 3 | |
01-12-2019 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Wilper Boys 1 De | 0 - 1 | |
01-12-2019 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Warga 1 | 2 - 0 | |
01-12-2019 14:00 | Harlingen 1 | - | ONB 1 | 5 - 1 | |
01-12-2019 14:30 | Terschelling 1 | - | Bolsward 1 SC | 2 - 2 | |
01-12-2019 14:30 | Nicator 1 | - | Walden 1 De | 1 - 0 | |
11 | 08-12-2019 14:00 | Warga 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 1 - 2 |
08-12-2019 14:00 | MKV '29 1 | - | ONB 1 | 3 - 1 | |
08-12-2019 14:00 | Walden 1 De | - | Black Boys 1 | 0 - 0 | |
08-12-2019 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Harlingen 1 | 1 - 1 | |
08-12-2019 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Joure SC 1 zo | 3 - 3 | |
12 | 15-12-2019 11:45 | ONB 1 | - | Terschelling 1 | 1 - 1 |
15-12-2019 14:00 | Harlingen 1 | - | Langweer 1 | 1 - 2 | |
15-12-2019 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Bakkeveen 1 | 3 - 5 | |
15-12-2019 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Walden 1 De | 5 - 1 | |
15-12-2019 14:30 | Nicator 1 | - | Warga 1 | 3 - 0 | |
02 | 22-12-2019 14:00 | ONB 1 | - | Joure SC 1 zo | 1 - 1 |
04 | 19-01-2020 11:45 | Langweer 1 | - | Terschelling 1 | 2 - 1 |
19-01-2020 14:00 | ONB 1 | - | Wilper Boys 1 De | 0 - 4 | |
13 | 25-01-2020 19:00 | MKV '29 1 | - | Nicator 1 | 2 - 3 |
26-01-2020 14:00 | Warga 1 | - | Walden 1 De | 2 - 1 | |
26-01-2020 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Harlingen 1 | 3 - 3 | |
26-01-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 0 - 1 | |
26-01-2020 14:30 | Terschelling 1 | - | Black Boys 1 | 3 - 5 | |
26-01-2020 14:30 | Langweer 1 | - | ONB 1 | 2 - 0 | |
26-01-2020 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Wilper Boys 1 De | 0 - 1 | |
14 | 02-02-2020 14:00 | ONB 1 | - | Bolsward 1 SC | 1 - 2 |
02-02-2020 14:00 | Harlingen 1 | - | Warga 1 | 2 - 2 | |
02-02-2020 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | MKV '29 1 | 3 - 1 | |
02-02-2020 14:00 | Walden 1 De | - | Terschelling 1 | 5 - 1 | |
02-02-2020 14:30 | Nicator 1 | - | Langweer 1 | 4 - 3 | |
16 | 16-02-2020 14:00 | Harlingen 1 | - | Terschelling 1 | 2 - 2 |
11 | 01-03-2020 13:00 | Terschelling 1 | - | Nicator 1 | 0 - 1 |
15 | 01-03-2020 14:00 | MKV '29 1 | - | Harlingen 1 | - - - |
16 | 01-03-2020 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Black Boys 1 | - - - |
11 | 01-03-2020 14:30 | Langweer 1 | - | Bakkeveen 1 | 1 - 3 |
15 | 01-03-2020 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Walden 1 De | 0 - 0 |
17 | 08-03-2020 13:00 | Terschelling 1 | - | Wilper Boys 1 De | 3 - 0 |
08-03-2020 14:00 | Black Boys 1 | - | Nicator 1 | 1 - 0 | |
08-03-2020 14:00 | MKV '29 1 | - | Bolsward 1 SC | 1 - 1 | |
08-03-2020 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Walden 1 De | 1 - 1 | |
08-03-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Harlingen 1 | 3 - 2 | |
08-03-2020 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | ONB 1 | 2 - 0 | |
08-03-2020 14:30 | Langweer 1 | - | Warga 1 | 0 - 5 | |
18 | 15-03-2020 13:00 | Terschelling 1 | - | MKV '29 1 | - - - |
15-03-2020 14:00 | Warga 1 | - | ONB 1 | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Walden 1 De | - | Bakkeveen 1 | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Harlingen 1 | - | Black Boys 1 | - - - | |
15-03-2020 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Joure SC 1 zo | - - - | |
15-03-2020 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Langweer 1 | - - - | |
15-03-2020 14:30 | Nicator 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | - - - | |
19 | 21-03-2020 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Black Boys 1 | - - - |
22-03-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Terschelling 1 | - - - | |
22-03-2020 14:00 | Warga 1 | - | Wilper Boys 1 De | - - - | |
22-03-2020 14:00 | ONB 1 | - | Nicator 1 | - - - | |
22-03-2020 14:00 | MKV '29 1 | - | Walden 1 De | - - - | |
22-03-2020 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Boornbergum '80 1 SC zo | - - - | |
22-03-2020 14:30 | Langweer 1 | - | Harlingen 1 | - - - | |
20 | 29-03-2020 14:00 | Walden 1 De | - | Warga 1 | - - - |
29-03-2020 14:00 | Harlingen 1 | - | Joure SC 1 zo | - - - | |
29-03-2020 14:00 | Black Boys 1 | - | ONB 1 | - - - | |
29-03-2020 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Bakkeveen 1 | - - - | |
29-03-2020 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Bolsward 1 SC | - - - | |
29-03-2020 14:30 | Terschelling 1 | - | Langweer 1 | - - - | |
29-03-2020 14:30 | Nicator 1 | - | MKV '29 1 | - - - | |
21 | 05-04-2020 14:00 | ONB 1 | - | Harlingen 1 | - - - |
05-04-2020 14:00 | MKV '29 1 | - | Black Boys 1 | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Joure SC 1 zo | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Walden 1 De | - | Wilper Boys 1 De | - - - | |
05-04-2020 14:00 | Warga 1 | - | Nicator 1 | - - - | |
05-04-2020 14:30 | Langweer 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | - - - | |
05-04-2020 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Terschelling 1 | - - - | |
15 | 08-04-2020 20:00 | Black Boys 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | - - - |
09-04-2020 19:00 | Joure SC 1 zo | - | ONB 1 | - - - | |
13-04-2020 13:00 | Terschelling 1 | - | Warga 1 | - - - | |
13-04-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Nicator 1 | - - - | |
16 | 13-04-2020 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | MKV '29 1 | - - - |
15 | 13-04-2020 14:30 | Langweer 1 | - | Wilper Boys 1 De | - - - |
14 | 16-04-2020 18:45 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Joure SC 1 zo | - - - |
16 | 16-04-2020 19:00 | ONB 1 | - | Bakkeveen 1 | - - - |
22 | 19-04-2020 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Bolsward 1 SC | - - - |
19-04-2020 14:00 | Black Boys 1 | - | Walden 1 De | - - - | |
19-04-2020 14:00 | MKV '29 1 | - | Warga 1 | - - - | |
19-04-2020 14:00 | ONB 1 | - | Langweer 1 | - - - | |
19-04-2020 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Terschelling 1 | - - - | |
19-04-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Wilper Boys 1 De | - - - | |
19-04-2020 14:30 | Nicator 1 | - | Harlingen 1 | - - - | |
14 | 22-04-2020 20:00 | Black Boys 1 | - | Bakkeveen 1 | - - - |
16 | 23-04-2020 19:00 | Warga 1 | - | Bolsward 1 SC | - - - |
23-04-2020 19:00 | Nicator 1 | - | Joure SC 1 zo | - - - | |
23 | 26-04-2020 14:00 | Walden 1 De | - | Nicator 1 | - - - |
26-04-2020 14:00 | Warga 1 | - | Black Boys 1 | - - - | |
26-04-2020 14:00 | Harlingen 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | - - - | |
26-04-2020 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | ONB 1 | - - - | |
26-04-2020 14:30 | Langweer 1 | - | MKV '29 1 | - - - | |
26-04-2020 14:30 | Terschelling 1 | - | Joure SC 1 zo | - - - | |
26-04-2020 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Bakkeveen 1 | - - - | |
12 | 03-05-2020 14:00 | Black Boys 1 | - | MKV '29 1 | - - - |
03-05-2020 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Bolsward 1 SC | - - - | |
16 | 03-05-2020 14:00 | Walden 1 De | - | Langweer 1 | - - - |
07 | 03-05-2020 14:30 | Terschelling 1 | - | Bakkeveen 1 | - - - |
24 | 10-05-2020 14:00 | Black Boys 1 | - | Terschelling 1 | - - - |
10-05-2020 14:00 | Harlingen 1 | - | Bolsward 1 SC | - - - | |
10-05-2020 14:00 | ONB 1 | - | Walden 1 De | - - - | |
10-05-2020 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Warga 1 | - - - | |
10-05-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Langweer 1 | - - - | |
10-05-2020 14:00 | Joure SC 1 zo | - | MKV '29 1 | - - - | |
10-05-2020 14:30 | Nicator 1 | - | Wilper Boys 1 De | - - - | |
25 | 17-05-2020 14:00 | MKV '29 1 | - | Bakkeveen 1 | - - - |
17-05-2020 14:00 | Walden 1 De | - | Harlingen 1 | - - - | |
17-05-2020 14:00 | Wilper Boys 1 De | - | Boornbergum '80 1 SC zo | - - - | |
17-05-2020 14:00 | Warga 1 | - | Joure SC 1 zo | - - - | |
17-05-2020 14:30 | Bolsward 1 SC | - | Nicator 1 | - - - | |
17-05-2020 14:30 | Langweer 1 | - | Black Boys 1 | - - - | |
17-05-2020 14:30 | Terschelling 1 | - | ONB 1 | - - - | |
26 | 24-05-2020 14:00 | Joure SC 1 zo | - | Langweer 1 | - - - |
24-05-2020 14:00 | ONB 1 | - | MKV '29 1 | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Nicator 1 | - | Terschelling 1 | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Harlingen 1 | - | Wilper Boys 1 De | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Black Boys 1 | - | Bolsward 1 SC | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Boornbergum '80 1 SC zo | - | Walden 1 De | - - - | |
24-05-2020 14:00 | Bakkeveen 1 | - | Warga 1 | - - - |
06-06-2022 14:00 u | |||||
Harlingen 1 | - | MKV '29 1 | 0 - 2 | ||
Terschelling 1 | - | Bakkeveen 1 | 5 - 1 | ||
Zevenhuizen 1 | - | Walden 1 De | 3 - 2 | ||
Sweach 1 De zo | - | ONB 1 | 2 - 2 | ||
Black Boys 1 | - | Deinum 1 SF | 0 - 2 | ||
29-05-2022 20:00 u | |||||
Black Boys 1 | - | Warga 1 | 2 - 3 | ||
29-05-2022 14:00 u | |||||
Warga 1 | - | Sweach 1 De zo | 5 - 1 | ||
Bakkeveen 1 | - | Langweer 1 | 4 - 2 | ||
Walden 1 De | - | Black Boys 1 | 1 - 4 | ||
Deinum 1 SF | - | Terschelling 1 | 4 - 1 | ||
MKV '29 1 | - | Zevenhuizen 1 | 1 - 1 | ||
ONB 1 | - | Harlingen 1 | 1 - 4 | ||
22-05-2022 14:30 u | |||||
Langweer 1 | - | ONB 1 | 2 - 2 | ||
22-05-2022 14:00 u | |||||
Terschelling 1 | - | Boornbergum '80 1 SC zo | 0 - 1 | ||
Sweach 1 De zo | - | MKV '29 1 | 2 - 3 | ||
Harlingen 1 | - | Deinum 1 SF | 0 - 2 | ||
Black Boys 1 | - | Bakkeveen 1 | 0 - 2 | ||
Zevenhuizen 1 | - | Warga 1 | 0 - 2 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: