01 | 19-09-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Wykels Hallum 1 | 0 - 0 |
19-09-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Twijzel 1 SC | 2 - 2 | |
19-09-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Leovardia 1 za SC | 1 - 3 | |
19-09-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Rottevalle 1 | 5 - 2 | |
19-09-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Veenhuizen 1 | 0 - 3 | |
19-09-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 0 - 1 | |
19-09-2020 15:00 | ONT 1 | - | Berlikum 1 SC | 1 - 1 | |
02 | 26-09-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Rijperkerk 1 | 1 - 1 |
26-09-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | ONT 1 | 0 - 7 | |
26-09-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Anjum 1 | 4 - 1 | |
26-09-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Grootegast 1 FC | 1 - 0 | |
26-09-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Ropta Boys 1 | 1 - 1 | |
26-09-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Minnertsga 1 | 0 - 0 | |
03 | 03-10-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Veenhuizen 1 | 0 - 1 |
03-10-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
03-10-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
03-10-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 2 - 2 | |
03-10-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Anjum 1 | 4 - 0 | |
03-10-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Leovardia 1 za SC | 2 - 5 | |
03-10-2020 15:00 | ONT 1 | - | Twijzel 1 SC | 2 - 6 | |
04 | 10-10-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Rijperkerk 1 | 1 - 4 |
10-10-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | ONT 1 | - - - | |
10-10-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Grootegast 1 FC | 4 - 1 | |
10-10-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Ropta Boys 1 | 2 - 1 | |
10-10-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Waskemeer 1 | 3 - 2 | |
10-10-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Minnertsga 1 | 0 - 3 | |
10-10-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Rottevalle 1 | 1 - 0 | |
02 | 13-10-2020 20:00 | Berlikum 1 SC | - | Waskemeer 1 | - - - |
05 | 17-10-2020 14:00 | Waskemeer 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - |
17-10-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
17-10-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
17-10-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
17-10-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
17-10-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
17-10-2020 15:00 | ONT 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
06 | 24-10-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Berlikum 1 SC | - - - |
24-10-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
24-10-2020 14:30 | Ropta Boys 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
24-10-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Waskemeer 1 | - - - | |
24-10-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
24-10-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | ONT 1 | - - - | |
24-10-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Minnertsga 1 | - - - | |
07 | 31-10-2020 13:00 | Waskemeer 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - |
31-10-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
31-10-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
31-10-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Anjum 1 | - - - | |
31-10-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
31-10-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
31-10-2020 15:00 | ONT 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
08 | 07-11-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - |
07-11-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | ONT 1 | - - - | |
07-11-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
07-11-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Waskemeer 1 | - - - | |
07-11-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
07-11-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
07-11-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
09 | 21-11-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Grootegast 1 FC | - - - |
21-11-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
21-11-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
21-11-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
21-11-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
21-11-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
21-11-2020 15:00 | ONT 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
10 | 28-11-2020 11:15 | Waskemeer 1 | - | Rottevalle 1 | - - - |
28-11-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
28-11-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
28-11-2020 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
28-11-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
28-11-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
28-11-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | ONT 1 | - - - | |
11 | 05-12-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Waskemeer 1 | - - - |
05-12-2020 14:30 | Rottevalle 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
05-12-2020 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
05-12-2020 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Anjum 1 | - - - | |
05-12-2020 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
05-12-2020 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
05-12-2020 15:00 | ONT 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
12 | 12-12-2020 13:30 | Waskemeer 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - |
12-12-2020 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
12-12-2020 14:30 | Rijperkerk 1 | - | ONT 1 | - - - | |
12-12-2020 14:30 | Minnertsga 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
12-12-2020 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Rottevalle 1 | - - - | |
12-12-2020 14:30 | Anjum 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
12-12-2020 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
13 | 16-01-2021 14:00 | Waskemeer 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - |
16-01-2021 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
16-01-2021 14:30 | Rottevalle 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
16-01-2021 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
16-01-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
16-01-2021 15:00 | ONT 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
16-01-2021 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
14 | 23-01-2021 14:30 | Anjum 1 | - | ONT 1 | - - - |
23-01-2021 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
23-01-2021 14:30 | Minnertsga 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
23-01-2021 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
23-01-2021 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
23-01-2021 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
23-01-2021 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Waskemeer 1 | - - - | |
15 | 30-01-2021 14:00 | Waskemeer 1 | - | Anjum 1 | - - - |
30-01-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
30-01-2021 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
30-01-2021 14:30 | Rottevalle 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
30-01-2021 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
30-01-2021 15:00 | ONT 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
30-01-2021 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
16 | 06-02-2021 14:30 | Minnertsga 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - |
06-02-2021 14:30 | Berlikum 1 SC | - | ONT 1 | - - - | |
06-02-2021 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
06-02-2021 14:30 | Rottevalle 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
06-02-2021 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
06-02-2021 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Anjum 1 | - - - | |
06-02-2021 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
17 | 27-02-2021 14:00 | Waskemeer 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - |
27-02-2021 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
27-02-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | ONT 1 | - - - | |
27-02-2021 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Rottevalle 1 | - - - | |
27-02-2021 14:30 | Anjum 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
27-02-2021 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
27-02-2021 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
18 | 06-03-2021 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Twijzel 1 SC | - - - |
06-03-2021 14:30 | Rottevalle 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
06-03-2021 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
06-03-2021 14:30 | Minnertsga 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
06-03-2021 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
06-03-2021 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
06-03-2021 15:00 | ONT 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
19 | 13-03-2021 13:00 | Waskemeer 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - |
13-03-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
13-03-2021 14:30 | Anjum 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
13-03-2021 14:30 | Twijzel 1 SC | - | ONT 1 | - - - | |
13-03-2021 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
13-03-2021 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
13-03-2021 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
20 | 20-03-2021 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Veenhuizen 1 | - - - |
20-03-2021 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
20-03-2021 14:30 | Anjum 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
20-03-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
20-03-2021 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Minnertsga 1 | - - - | |
20-03-2021 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Rottevalle 1 | - - - | |
20-03-2021 15:00 | ONT 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
21 | 27-03-2021 14:00 | Waskemeer 1 | - | ONT 1 | - - - |
27-03-2021 14:30 | Rottevalle 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
27-03-2021 14:30 | Minnertsga 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
27-03-2021 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
27-03-2021 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Anjum 1 | - - - | |
27-03-2021 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
27-03-2021 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
22 | 10-04-2021 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Rottevalle 1 | - - - |
10-04-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Minnertsga 1 | - - - | |
10-04-2021 14:30 | Anjum 1 | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
10-04-2021 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
10-04-2021 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Waskemeer 1 | - - - | |
10-04-2021 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
10-04-2021 15:00 | ONT 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
23 | 17-04-2021 14:00 | Waskemeer 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - |
17-04-2021 14:30 | Rottevalle 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
17-04-2021 14:30 | Minnertsga 1 | - | ONT 1 | - - - | |
17-04-2021 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
17-04-2021 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
17-04-2021 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Wykels Hallum 1 | - - - | |
17-04-2021 15:00 | Grootegast 1 FC | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
24 | 24-04-2021 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Rottevalle 1 | - - - |
24-04-2021 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
24-04-2021 14:30 | Anjum 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
24-04-2021 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Waskemeer 1 | - - - | |
24-04-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
24-04-2021 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Minnertsga 1 | - - - | |
24-04-2021 15:00 | ONT 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
25 | 08-05-2021 14:00 | Waskemeer 1 | - | Minnertsga 1 | - - - |
08-05-2021 14:30 | Berlikum 1 SC | - | Leovardia 1 za SC | - - - | |
08-05-2021 14:30 | Rottevalle 1 | - | Twijzel 1 SC | - - - | |
08-05-2021 14:30 | Veenhuizen 1 | - | Rijperkerk 1 | - - - | |
08-05-2021 14:30 | Wykels Hallum 1 | - | Anjum 1 | - - - | |
08-05-2021 14:30 | Haulerwijk 1 sv za | - | Ropta Boys 1 | - - - | |
08-05-2021 15:00 | Grootegast 1 FC | - | ONT 1 | - - - | |
26 | 15-05-2021 14:30 | Twijzel 1 SC | - | Wykels Hallum 1 | - - - |
15-05-2021 14:30 | Minnertsga 1 | - | Grootegast 1 FC | - - - | |
15-05-2021 14:30 | Anjum 1 | - | Veenhuizen 1 | - - - | |
15-05-2021 14:30 | Rijperkerk 1 | - | Berlikum 1 SC | - - - | |
15-05-2021 14:30 | Leovardia 1 za SC | - | Haulerwijk 1 sv za | - - - | |
15-05-2021 15:00 | ONT 1 | - | Rottevalle 1 | - - - | |
15-05-2021 15:00 | Ropta Boys 1 | - | Waskemeer 1 | - - - |
04-06-2022 14:30 u | |||||
Wykels Hallum 1 | - | Berlikum 1 SC | 1 - 1 | ||
Grootegast 1 FC | - | Veenhuizen 1 | 5 - 0 | ||
Waskemeer 1 | - | Twijzel 1 SC | 0 - 3 | ||
Anjum 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 1 - 2 | ||
Rijperkerk 1 | - | Leovardia 1 za SC | 3 - 3 | ||
ONT 1 | - | Rottevalle 1 | 7 - 0 | ||
Ropta Boys 1 | - | Minnertsga 1 | 3 - 1 | ||
28-05-2022 14:30 u | |||||
Twijzel 1 SC | - | Grootegast 1 FC | 2 - 0 | ||
Leovardia 1 za SC | - | Wykels Hallum 1 | 5 - 1 | ||
Berlikum 1 SC | - | Anjum 1 | 8 - 1 | ||
Rottevalle 1 | - | Ropta Boys 1 | 1 - 3 | ||
Minnertsga 1 | - | Rijperkerk 1 | 0 - 4 | ||
Haulerwijk 1 sv za | - | Waskemeer 1 | 3 - 1 | ||
Veenhuizen 1 | - | ONT 1 | 1 - 8 | ||
21-05-2022 15:00 u | |||||
Ropta Boys 1 | - | Haulerwijk 1 sv za | 2 - 3 | ||
ONT 1 | - | Leovardia 1 za SC | 2 - 1 | ||
21-05-2022 14:30 u | |||||
Wykels Hallum 1 | - | Twijzel 1 SC | 5 - 2 | ||
Grootegast 1 FC | - | Rottevalle 1 | 1 - 3 | ||
Anjum 1 | - | Minnertsga 1 | 0 - 1 | ||
Rijperkerk 1 | - | Berlikum 1 SC | 1 - 3 | ||
21-05-2022 14:00 u | |||||
Waskemeer 1 | - | Veenhuizen 1 | 1 - 1 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: