01 | 12-09-2020 13:45 | BV Arrows HS 1 | - | BV Groningen HS 3 | 81 - 66 |
12-09-2020 17:15 | Exercitia '73 HS1 | - | Ceres HS 1 | 63 - 73 | |
12-09-2020 19:00 | BV Oaters Joure HS 1 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | 0 - 20 | |
12-09-2020 20:30 | BV Penta HS 1 | - | The Shadows H1 | 74 - 55 | |
12-09-2020 21:15 | Celeritas-Donar HS 3 | - | De Groene Uilen HS 3 | 67 - 40 | |
02 | 19-09-2020 16:00 | The Shadows H1 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 56 - 64 |
19-09-2020 16:30 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | Exercitia '73 HS1 | 81 - 83 | |
19-09-2020 19:30 | Ceres HS 1 | - | BV Penta HS 1 | 83 - 62 | |
03 | 26-09-2020 15:30 | Exercitia '73 HS1 | - | BV Groningen HS 3 | 61 - 62 |
26-09-2020 16:15 | Celeritas-Donar HS 3 | - | Ceres HS 1 | 67 - 56 | |
26-09-2020 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | 76 - 45 | |
26-09-2020 21:00 | BV Oaters Joure HS 1 | - | BV Arrows HS 1 | - - - | |
04 | 03-10-2020 13:45 | BV Arrows HS 1 | - | De Groene Uilen HS 3 | - - - |
03-10-2020 20:45 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 34 - 61 | |
03-10-2020 20:45 | BV Oaters Joure HS 1 | - | Exercitia '73 HS1 | 56 - 71 | |
02 | 17-10-2020 18:00 | BV Groningen HS 3 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - |
05 | 24-10-2020 15:45 | De Groene Uilen HS 3 | - | The Shadows H1 | - - - |
24-10-2020 16:15 | Celeritas-Donar HS 3 | - | BV Groningen HS 3 | - - - | |
24-10-2020 17:15 | Exercitia '73 HS1 | - | BV Arrows HS 1 | - - - | |
24-10-2020 20:30 | BV Penta HS 1 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - | |
06 | 31-10-2020 13:45 | BV Arrows HS 1 | - | The Shadows H1 | - - - |
31-10-2020 14:45 | Exercitia '73 HS1 | - | BV Penta HS 1 | - - - | |
31-10-2020 19:30 | Ceres HS 1 | - | De Groene Uilen HS 3 | - - - | |
31-10-2020 21:00 | BV Oaters Joure HS 1 | - | Celeritas-Donar HS 3 | - - - | |
07 | 07-11-2020 14:30 | Celeritas-Donar HS 3 | - | Exercitia '73 HS1 | - - - |
07-11-2020 16:15 | The Shadows H1 | - | Ceres HS 1 | - - - | |
07-11-2020 19:15 | BV Penta HS 1 | - | BV Arrows HS 1 | - - - | |
08 | 14-11-2020 13:45 | BV Arrows HS 1 | - | Ceres HS 1 | - - - |
14-11-2020 16:30 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | The Shadows H1 | - - - | |
14-11-2020 18:00 | BV Groningen HS 3 | - | De Groene Uilen HS 3 | - - - | |
14-11-2020 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Celeritas-Donar HS 3 | - - - | |
09 | 21-11-2020 15:45 | De Groene Uilen HS 3 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - |
21-11-2020 18:15 | Celeritas-Donar HS 3 | - | BV Arrows HS 1 | - - - | |
21-11-2020 18:15 | The Shadows H1 | - | BV Groningen HS 3 | - - - | |
21-11-2020 19:30 | Ceres HS 1 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - - - | |
04 | 28-11-2020 15:45 | BV Groningen HS 3 | - | BV Penta HS 1 | - - - |
10 | 12-12-2020 13:45 | BV Arrows HS 1 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - - - |
12-12-2020 18:15 | Exercitia '73 HS1 | - | De Groene Uilen HS 3 | - - - | |
12-12-2020 21:00 | BV Oaters Joure HS 1 | - | The Shadows H1 | - - - | |
13-12-2020 16:30 | BV Groningen HS 3 | - | Ceres HS 1 | - - - | |
11 | 19-12-2020 10:30 | The Shadows H1 | - | Exercitia '73 HS1 | - - - |
19-12-2020 14:00 | De Groene Uilen HS 3 | - | BV Penta HS 1 | - - - | |
19-12-2020 18:15 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | BV Groningen HS 3 | - - - | |
19-12-2020 19:30 | Ceres HS 1 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - | |
12 | 09-01-2021 12:00 | BV Groningen HS 3 | - | BV Arrows HS 1 | - - - |
09-01-2021 14:00 | De Groene Uilen HS 3 | - | Celeritas-Donar HS 3 | - - - | |
09-01-2021 15:00 | The Shadows H1 | - | BV Penta HS 1 | - - - | |
09-01-2021 19:30 | Ceres HS 1 | - | Exercitia '73 HS1 | - - - | |
09-01-2021 20:45 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - | |
13 | 15-01-2021 15:30 | Exercitia '73 HS1 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - - - |
15-01-2021 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Ceres HS 1 | - - - | |
15-01-2021 21:00 | BV Oaters Joure HS 1 | - | BV Groningen HS 3 | - - - | |
15-01-2021 21:15 | Celeritas-Donar HS 3 | - | The Shadows H1 | - - - | |
14 | 23-01-2021 12:00 | BV Groningen HS 3 | - | Exercitia '73 HS1 | - - - |
23-01-2021 16:30 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | BV Penta HS 1 | - - - | |
23-01-2021 19:30 | Ceres HS 1 | - | Celeritas-Donar HS 3 | - - - | |
23-01-2021 20:45 | BV Arrows HS 1 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - | |
15 | 30-01-2021 12:15 | De Groene Uilen HS 3 | - | BV Arrows HS 1 | - - - |
30-01-2021 17:15 | Exercitia '73 HS1 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - | |
30-01-2021 20:00 | Celeritas-Donar HS 3 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - - - | |
30-01-2021 20:30 | BV Penta HS 1 | - | BV Groningen HS 3 | - - - | |
16 | 05-02-2021 21:00 | BV Arrows HS 1 | - | Exercitia '73 HS1 | - - - |
06-02-2021 12:00 | BV Groningen HS 3 | - | Celeritas-Donar HS 3 | - - - | |
06-02-2021 16:00 | The Shadows H1 | - | De Groene Uilen HS 3 | - - - | |
06-02-2021 21:00 | BV Oaters Joure HS 1 | - | BV Penta HS 1 | - - - | |
17 | 13-02-2021 15:45 | De Groene Uilen HS 3 | - | Ceres HS 1 | - - - |
13-02-2021 18:15 | The Shadows H1 | - | BV Arrows HS 1 | - - - | |
13-02-2021 18:15 | Celeritas-Donar HS 3 | - | BV Oaters Joure HS 1 | - - - | |
13-02-2021 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Exercitia '73 HS1 | - - - | |
07 | 20-02-2021 15:45 | De Groene Uilen HS 3 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - - - |
18 | 05-03-2021 21:00 | BV Arrows HS 1 | - | BV Penta HS 1 | - - - |
06-03-2021 16:30 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | De Groene Uilen HS 3 | - - - | |
06-03-2021 17:15 | Exercitia '73 HS1 | - | Celeritas-Donar HS 3 | - - - | |
06-03-2021 19:30 | Ceres HS 1 | - | The Shadows H1 | - - - | |
19 | 13-03-2021 08:30 | De Groene Uilen HS 3 | - | BV Groningen HS 3 | - - - |
13-03-2021 19:30 | Ceres HS 1 | - | BV Arrows HS 1 | - - - | |
13-03-2021 20:30 | Celeritas-Donar HS 3 | - | BV Penta HS 1 | - - - | |
13-03-2021 20:30 | The Shadows H1 | - | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - - - | |
20 | 19-03-2021 21:00 | BV Arrows HS 1 | - | Celeritas-Donar HS 3 | - - - |
20-03-2021 12:30 | BV Groningen HS 3 | - | The Shadows H1 | - - - | |
20-03-2021 16:30 | Landstede Basketbal/ZAC HS 3 | - | Ceres HS 1 | - - - | |
20-03-2021 21:00 | BV Oaters Joure HS 1 | - | De Groene Uilen HS 3 | - - - |
04-06-2022 19:45 u | Exercitia '73 HS1 | - | BV Groningen HS 3 | 82 - 41 | |
04-06-2022 15:15 u | De Groene Uilen HS 3 | - | Flying Red HS2 | 86 - 89 | |
28-05-2022 15:45 u | De Groene Uilen HS 3 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 51 - 69 | |
28-05-2022 12:15 u | BV Groningen HS 3 | - | BV Penta HS 1 | 28 - 68 | |
21-05-2022 17:15 u | Exercitia '73 HS1 | - | Ceres HS 1 | 0 - 20 | |
19-05-2022 19:15 u | Flying Red HS2 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 68 - 72 | |
14-05-2022 20:30 u | BV Penta HS 1 | - | Exercitia '73 HS1 | 82 - 52 | |
14-05-2022 19:30 u | Ceres HS 1 | - | De Groene Uilen HS 3 | 95 - 65 | |
14-05-2022 14:00 u | Flying Red HS2 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 52 - 83 | |
09-05-2022 20:30 u | BV Penta HS 1 | - | Flying Red HS2 | 73 - 54 | |
07-05-2022 20:30 u | BV Penta HS 1 | - | De Groene Uilen HS 3 | 74 - 58 | |
07-05-2022 17:30 u | Celeritas-Donar HS 3 | - | Ceres HS 1 | 54 - 86 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: