01 | 13-09-2019 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | Green Lions HS1 | 83 - 39 |
14-09-2019 12:15 | De Groene Uilen HS 4 | - | Dyna '75 HS 1 | 56 - 46 | |
14-09-2019 20:30 | BV Penta HS 1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | 75 - 38 | |
02 | 21-09-2019 17:30 | GSBV Moestasj HS 1 | - | ESBC Menhir HS 1 | 66 - 85 |
21-09-2019 20:30 | BV Penta HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | 90 - 47 | |
03 | 27-09-2019 20:45 | Five Pack HS 1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | 70 - 63 |
27-09-2019 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | BV Penta HS 1 | 55 - 59 | |
04 | 05-10-2019 16:00 | Green Lions HS1 | - | ESBC Menhir HS 1 | 20 - 0 |
05-10-2019 16:15 | Dyna '75 HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | 45 - 65 | |
05 | 11-10-2019 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | Dyna '75 HS 1 | 52 - 40 |
12-10-2019 14:00 | De Groene Uilen HS 4 | - | Five Pack HS 1 | 85 - 47 | |
12-10-2019 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Green Lions HS1 | 104 - 53 | |
03 | 19-10-2019 16:00 | De Groene Uilen HS 4 | - | Green Lions HS1 | 65 - 29 |
02 | 19-10-2019 16:15 | Dyna '75 HS 1 | - | Five Pack HS 1 | 76 - 35 |
06 | 01-11-2019 20:45 | Five Pack HS 1 | - | ESBC Menhir HS 1 | 36 - 84 |
02-11-2019 14:00 | GSBV Moestasj HS 1 | - | Green Lions HS1 | 51 - 63 | |
02-11-2019 16:15 | Dyna '75 HS 1 | - | BV Penta HS 1 | 85 - 80 | |
07 | 09-11-2019 12:15 | GSBV Moestasj HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | 27 - 90 |
09-11-2019 16:00 | Green Lions HS1 | - | Dyna '75 HS 1 | 63 - 60 | |
09-11-2019 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Five Pack HS 1 | 104 - 40 | |
08 | 16-11-2019 12:15 | De Groene Uilen HS 4 | - | ESBC Menhir HS 1 | 20 - 0 |
16-11-2019 16:15 | Dyna '75 HS 1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | 52 - 20 | |
09 | 22-11-2019 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | Five Pack HS 1 | 108 - 42 |
23-11-2019 16:00 | Green Lions HS1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | 61 - 45 | |
23-11-2019 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Dyna '75 HS 1 | 68 - 39 | |
10 | 06-12-2019 19:00 | Five Pack HS 1 | - | Green Lions HS1 | 78 - 62 |
06-12-2019 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | 67 - 62 | |
07-12-2019 14:00 | GSBV Moestasj HS 1 | - | Dyna '75 HS 1 | 61 - 80 | |
11 | 13-12-2019 20:45 | Five Pack HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | 25 - 80 |
14-12-2019 16:00 | Green Lions HS1 | - | BV Penta HS 1 | 66 - 77 | |
14-12-2019 16:15 | Dyna '75 HS 1 | - | ESBC Menhir HS 1 | 50 - 47 | |
12 | 17-01-2020 14:00 | De Groene Uilen HS 4 | - | BV Penta HS 1 | 70 - 63 |
17-01-2020 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | 73 - 44 | |
17-01-2020 20:45 | Five Pack HS 1 | - | Dyna '75 HS 1 | 43 - 56 | |
13 | 25-01-2020 15:45 | GSBV Moestasj HS 1 | - | Five Pack HS 1 | 73 - 80 |
25-01-2020 16:00 | Green Lions HS1 | - | De Groene Uilen HS 4 | 62 - 86 | |
25-01-2020 20:30 | BV Penta HS 1 | - | ESBC Menhir HS 1 | 68 - 55 | |
14 | 31-01-2020 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | Green Lions HS1 | 100 - 52 |
01-02-2020 15:45 | De Groene Uilen HS 4 | - | Dyna '75 HS 1 | 59 - 50 | |
15 | 08-02-2020 16:00 | Green Lions HS1 | - | BV Penta HS 1 | 58 - 124 |
08-02-2020 17:15 | Dyna '75 HS 1 | - | ESBC Menhir HS 1 | 58 - 61 | |
04 | 15-02-2020 14:00 | GSBV Moestasj HS 1 | - | BV Penta HS 1 | 34 - 100 |
08 | 22-02-2020 16:00 | Five Pack HS 1 | - | Green Lions HS1 | 59 - 70 |
14 | 22-02-2020 19:30 | BV Penta HS 1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | 76 - 36 |
16 | 28-02-2020 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | Five Pack HS 1 | 87 - 38 |
29-02-2020 16:00 | Green Lions HS1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | 71 - 49 | |
29-02-2020 20:30 | BV Penta HS 1 | - | Dyna '75 HS 1 | 79 - 45 | |
17 | 06-03-2020 20:45 | Five Pack HS 1 | - | BV Penta HS 1 | 38 - 126 |
07-03-2020 14:00 | GSBV Moestasj HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | 38 - 70 | |
07-03-2020 16:15 | Dyna '75 HS 1 | - | Green Lions HS1 | 67 - 50 | |
18 | 13-03-2020 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | - - - |
14-03-2020 16:00 | Green Lions HS1 | - | Five Pack HS 1 | - - - | |
14-03-2020 17:30 | GSBV Moestasj HS 1 | - | Dyna '75 HS 1 | - - - | |
19 | 20-03-2020 20:45 | ESBC Menhir HS 1 | - | GSBV Moestasj HS 1 | - - - |
20-03-2020 20:45 | Five Pack HS 1 | - | Dyna '75 HS 1 | - - - | |
21-03-2020 14:00 | De Groene Uilen HS 4 | - | BV Penta HS 1 | - - - | |
20 | 28-03-2020 16:00 | Green Lions HS1 | - | De Groene Uilen HS 4 | - - - |
28-03-2020 17:30 | GSBV Moestasj HS 1 | - | Five Pack HS 1 | - - - | |
28-03-2020 20:30 | BV Penta HS 1 | - | ESBC Menhir HS 1 | - - - | |
21 | 03-04-2020 19:00 | Five Pack HS 1 | - | BV Penta HS 1 | - - - |
04-04-2020 16:15 | Dyna '75 HS 1 | - | Green Lions HS1 | - - - | |
04-04-2020 18:30 | De Groene Uilen HS 4 | - | GSBV Moestasj HS 1 | - - - | |
15 | 24-04-2020 20:45 | Five Pack HS 1 | - | De Groene Uilen HS 4 | - - - |
04-06-2022 19:45 u | Exercitia '73 HS1 | - | BV Groningen HS 3 | 82 - 41 | |
04-06-2022 15:15 u | De Groene Uilen HS 3 | - | Flying Red HS2 | 86 - 89 | |
28-05-2022 15:45 u | De Groene Uilen HS 3 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 51 - 69 | |
28-05-2022 12:15 u | BV Groningen HS 3 | - | BV Penta HS 1 | 28 - 68 | |
21-05-2022 17:15 u | Exercitia '73 HS1 | - | Ceres HS 1 | 0 - 20 | |
19-05-2022 19:15 u | Flying Red HS2 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 68 - 72 | |
14-05-2022 20:30 u | BV Penta HS 1 | - | Exercitia '73 HS1 | 82 - 52 | |
14-05-2022 19:30 u | Ceres HS 1 | - | De Groene Uilen HS 3 | 95 - 65 | |
14-05-2022 14:00 u | Flying Red HS2 | - | Celeritas-Donar HS 3 | 52 - 83 | |
09-05-2022 20:30 u | BV Penta HS 1 | - | Flying Red HS2 | 73 - 54 | |
07-05-2022 20:30 u | BV Penta HS 1 | - | De Groene Uilen HS 3 | 74 - 58 | |
07-05-2022 17:30 u | Celeritas-Donar HS 3 | - | Ceres HS 1 | 54 - 86 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: