01 | 14-09-2019 12:30 | BC Drachten 1 | - | Hoornse BV 3 | 3 - 5 |
14-09-2019 14:00 | BC Duinwijck 4 | - | Le Credit Sportif VELO 3 | 5 - 3 | |
14-09-2019 19:00 | BV Almere 4 | - | Beca 2000 1 | 8 - 0 | |
15-09-2019 14:00 | BC GS Amor 2 | - | Harderwijk BC 1 | 3 - 5 | |
02 | 21-09-2019 12:30 | BC Drachten 1 | - | BC Duinwijck 4 | 3 - 5 |
21-09-2019 14:00 | Hoornse BV 3 | - | BC GS Amor 2 | 4 - 4 | |
21-09-2019 14:30 | Le Credit Sportif VELO 3 | - | BV Almere 4 | 4 - 4 | |
22-09-2019 14:00 | Beca 2000 1 | - | Harderwijk BC 1 | 6 - 2 | |
03 | 28-09-2019 14:00 | BC Duinwijck 4 | - | Hoornse BV 3 | 4 - 4 |
29-09-2019 13:30 | BV Almere 4 | - | BC Drachten 1 | 8 - 0 | |
29-09-2019 14:00 | BC GS Amor 2 | - | Beca 2000 1 | 3 - 5 | |
29-09-2019 14:00 | Harderwijk BC 1 | - | Le Credit Sportif VELO 3 | 3 - 5 | |
04 | 05-10-2019 12:30 | BC Drachten 1 | - | BC GS Amor 2 | 3 - 5 |
05-10-2019 14:00 | Hoornse BV 3 | - | Harderwijk BC 1 | 5 - 3 | |
05-10-2019 14:00 | BC Duinwijck 4 | - | BV Almere 4 | 0 - 8 | |
05-10-2019 14:30 | Le Credit Sportif VELO 3 | - | Beca 2000 1 | 7 - 1 | |
05 | 20-10-2019 14:00 | BC GS Amor 2 | - | Le Credit Sportif VELO 3 | 4 - 4 |
02-11-2019 19:00 | BV Almere 4 | - | Hoornse BV 3 | 7 - 1 | |
03-11-2019 14:00 | Beca 2000 1 | - | BC Drachten 1 | 7 - 1 | |
03-11-2019 14:00 | Harderwijk BC 1 | - | BC Duinwijck 4 | 5 - 3 | |
06 | 09-11-2019 14:30 | Le Credit Sportif VELO 3 | - | BC Drachten 1 | 8 - 0 |
10-11-2019 14:00 | Harderwijk BC 1 | - | BV Almere 4 | 2 - 6 | |
10-11-2019 14:00 | BC GS Amor 2 | - | BC Duinwijck 4 | 4 - 4 | |
10-11-2019 14:00 | Beca 2000 1 | - | Hoornse BV 3 | 6 - 2 | |
07 | 16-11-2019 12:30 | BC Drachten 1 | - | Harderwijk BC 1 | 6 - 2 |
16-11-2019 14:00 | BC Duinwijck 4 | - | Beca 2000 1 | 4 - 4 | |
16-11-2019 19:00 | Hoornse BV 3 | - | Le Credit Sportif VELO 3 | 3 - 5 | |
16-11-2019 19:00 | BV Almere 4 | - | BC GS Amor 2 | 6 - 2 | |
08 | 30-11-2019 14:30 | Le Credit Sportif VELO 3 | - | BC Duinwijck 4 | 3 - 5 |
30-11-2019 19:00 | Hoornse BV 3 | - | BC Drachten 1 | 6 - 2 | |
01-12-2019 14:00 | Beca 2000 1 | - | BV Almere 4 | 3 - 5 | |
01-12-2019 14:00 | Harderwijk BC 1 | - | BC GS Amor 2 | 2 - 6 | |
09 | 07-12-2019 12:00 | BC GS Amor 2 | - | Hoornse BV 3 | 4 - 4 |
07-12-2019 14:00 | BC Duinwijck 4 | - | BC Drachten 1 | 6 - 2 | |
07-12-2019 19:00 | BV Almere 4 | - | Le Credit Sportif VELO 3 | 7 - 1 | |
08-12-2019 14:00 | Harderwijk BC 1 | - | Beca 2000 1 | 3 - 5 | |
10 | 14-12-2019 12:30 | BC Drachten 1 | - | BV Almere 4 | 4 - 4 |
14-12-2019 14:00 | Hoornse BV 3 | - | BC Duinwijck 4 | 7 - 1 | |
14-12-2019 14:30 | Le Credit Sportif VELO 3 | - | Harderwijk BC 1 | 4 - 4 | |
15-12-2019 14:00 | Beca 2000 1 | - | BC GS Amor 2 | 6 - 2 | |
12 | 21-12-2019 12:30 | BC Drachten 1 | - | Le Credit Sportif VELO 3 | 2 - 6 |
11 | 11-01-2020 19:00 | BV Almere 4 | - | BC Duinwijck 4 | 7 - 1 |
12-01-2020 14:00 | BC GS Amor 2 | - | BC Drachten 1 | 5 - 3 | |
12-01-2020 14:00 | Beca 2000 1 | - | Le Credit Sportif VELO 3 | 6 - 2 | |
12-01-2020 14:00 | Harderwijk BC 1 | - | Hoornse BV 3 | 6 - 2 | |
12 | 18-01-2020 14:00 | BC Duinwijck 4 | - | BC GS Amor 2 | 5 - 3 |
18-01-2020 19:00 | Hoornse BV 3 | - | Beca 2000 1 | 6 - 2 | |
18-01-2020 19:00 | BV Almere 4 | - | Harderwijk BC 1 | 7 - 1 | |
13 | 25-01-2020 14:30 | Le Credit Sportif VELO 3 | - | Hoornse BV 3 | 7 - 1 |
26-01-2020 14:00 | Harderwijk BC 1 | - | BC Drachten 1 | 6 - 2 | |
26-01-2020 14:00 | BC GS Amor 2 | - | BV Almere 4 | 4 - 4 | |
26-01-2020 14:00 | Beca 2000 1 | - | BC Duinwijck 4 | 5 - 3 | |
14 | 08-02-2020 12:30 | BC Drachten 1 | - | Beca 2000 1 | 5 - 3 |
08-02-2020 14:00 | Hoornse BV 3 | - | BV Almere 4 | 2 - 6 | |
08-02-2020 14:00 | BC Duinwijck 4 | - | Harderwijk BC 1 | 3 - 5 | |
08-02-2020 14:30 | Le Credit Sportif VELO 3 | - | BC GS Amor 2 | 6 - 2 |
27-03-2022 19:00 u | BC GO! | - | BC GS Amor 3 | 3 - 5 | |
26-03-2022 12:30 u | BC Drachten 1 | - | Elo United 1 | 1 - 7 | |
24-03-2022 19:30 u | Elo United 1 | - | BC GS Amor 3 | 5 - 3 | |
20-03-2022 14:00 u | Elo United 1 | - | BV Almere 7 | 8 - 0 | |
19-03-2022 19:00 u | BV Almere 7 | - | BC Leeuwarden 1 | 5 - 3 | |
19-03-2022 12:00 u | BC GS Amor 3 | - | BC GO! | 6 - 2 | |
12-03-2022 18:30 u | DBV DIOK 1 | - | Elo United 1 | 2 - 6 | |
12-03-2022 14:00 u | BC GO! | - | BV Almere 7 | 4 - 4 | |
12-03-2022 12:30 u | BC Drachten 1 | - | BC GS Amor 3 | 3 - 5 | |
07-03-2022 18:30 u | BC Leeuwarden 1 | - | BC GO! | 6 - 2 | |
05-03-2022 19:00 u | BV Almere 7 | - | BC Drachten 1 | 6 - 2 | |
02-03-2022 19:00 u | BC Leeuwarden 1 | - | BC GS Amor 3 | 6 - 2 |
Studio Smelne FM
De Singel 4
9203 XX Drachten
(0512) 543 993
E-mail:
SmelneSport
Smelne FM is de lokale omroeporganisatie van de Gemeente Smallingerland.
De omroep is in een ruim gebied rondom de gemeente te horen:
Ether: 106.4 / Kabel: 96.1
Meer informatie over Smelne FM en haar programma's: