|
EMMEN - In Emmen speelden de heren honkballers zondag hun wedstrijd tegen de Bedrocks. De Bedrocks staan in de huidige competitie bijna onderaan. Zij zijn vorig jaar gepromoveerd uit een lagere klasse. Het zou dus op papier geen moeilijke wedstrijd moeten zijn.
Op de pitcherheuvel voor Drachten Diamonds pitcher Gerwin de Jong en tot de 8e inning wist hij Emmen goed in toom te houden samen met zijn goed verdedigend veld. Drachten kwam gelijk in de eerste inning op voorsprong van 3 punten door een homerun van Jeroen Damoen, terug van een knieblessure, die ook nog twee andere honklopers mee over de thuisplaat bracht.
In de eerste helft van de derde inning wist Bedrocks even terug te krabbelen met 2 punten. In de derde inning sloeg Falco Ebelties een fraaie tweehonkslag maar wist uiteindelijk niet te scoren.
In de vierde inning wist Drachten de voorsprong uit te breiden door honkslagen van Tjalling Bosker, Dennis Faber en weer was het Damoen die deze beide honklopers binnen sloeg. Hijzelf bleef ditmaal helaas achter op de honken. Aan het eind van de 8e inning was het tijd om van pitcher te wisselen. Pitcher Dennis Dirk de Vries probeerde even de wedstrijd af te maken maar uiteindelijk was het trainer/coach Dick Reijneveld zelf die de wedstrijd uitgooide en de Diamonds met een verdiende winst van 7-10 naar huis terug reden.
Ook Djuni Steba en Bryan Cecilia wisten beide nog een tweetal honkslagen te produceren in de laatste slagbeurten van Drachten. Drachten Diamonds staat inmiddels op een riante 4e plaats in de competitie terwijl aan het begin van het seizoen niet eens duidelijk was of er voldoende kwaliteit en mankracht in huis was voor het eerste team.
Komend weekend zijn de heren vrij en op zondag 4 juli spelen de heren tegen de koploper Giants uit Hengelo. Wie weet kan Drachten daar nog voor een verrassing zorgen.
|